Stolarka otworowa: Okna, systemy tarasowe, bramy rolety.

Przygotujemy ofertę na stolarkę do Twojego domu specjalnie dla Ciebie. Weźmiemy pod uwagę Twoje potrzeby, gust i możliwości finansowe. W ofercie posiadamy też systemy tarasowe, rolety, ogrody zimowe i inne nietypowe konstrukcje aluminiowe.

Dlaczego FASADA ?

W ciągu 20 lat funkcjonowania na rynku zbudowaliśmy silną pozycję w branży. Nasze wysokiej klasy produkty zostały docenione w 21 państwach, takich jak m.in.: Niemcy, Szwajcaria, czy Holandia. Zdobyte przez lata wiedza i umiejętności sprawiły, że obecnie możemy pochwalić się najwyższym poziomem nie tylko stosowanych rozwiązań, ale i wysoką trwałością produktów

INNOWACYJNOŚĆ

Chcemy, aby nasi klienci mieli dostęp do produktów najlepszych na rynku, czyli takich które są liderami w swojej kategorii. Aby osiągnąć ten cel nieustannie tworzymy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które pozwalają nam wyprzedzić konkurencję.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wszystkie okna i drzwi wykonujemy pod indywidualne zamówienia. W ofercie nie posiadamy katalogowych produktów, dzięki czemu każdy klient zyskuje okna, drzwi i rolety dopasowane do jego indywidualnych potrzeb i preferencji. Każdy z naszych klientów posiada swojego doradcę-handlowca, który pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie.

TECHNOLOGIA

Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy do produkcji stolarki otworowej. Szanując czas naszych klientów mocno zautomatyzowaliśmy cały proces realizacji zleceń – od złożenia zamówienia po finalną dostawę produktu. Zawsze uzyskujemy produkty najlepszej jakości, przy jednocześnie krótkim czasie produkcji.

TYSIĄCE ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

Stosowane rozwiązania, wysoka funkcjonalność, estetyka i trwałość oferowanych produktów to solidny fundament marki Fasada. Potwierdzeniem wysokiej jakości naszego asortymentu jest stale rosnące grono zadowolonych klientów, których satysfakcja z produktów napędza nasze działania!

 

 

MISJA

Chcemy aby nasi Klienci mieli dostęp do produktów najlepszej jakości, wyjątkowych, dopasowanych tylko do nich. Pracujemy z Klientem już na etapie projektowania budynku, aby zaproponować jak najlepsze rozwiązania techniczne.

WIZJA

Rozwój firmy, szczególnie pod względem produkcji stolarki aluminiowej. Rozbudowanie parku maszynowego i wdrożenie najnowszych technologii w produkcji, aby zaoferować Klientom jak najlepszy produkt.

WIZJA

Rozwój firmy, szczególnie pod względem produkcji stolarki aluminiowej. Rozbudowanie parku maszynowego i wdrożenie najnowszych technologii w produkcji, aby zaoferować Klientom jak najlepszy produkt.

CELE

  • Jesteśmy dla Klienta nie Klient dla nas. Naszym celem jest aby Klient był zadowolony nie tylko z ceny ale przede wszystkim z produktów i obsługi przez nasz zespół specjalistów.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Dostarczymy i zamontujemy okna, drzwi i bramy garażowe.

Jakie? To Ty musisz nam wskazać, co przypadło Ci do gustu.

Napisz, aby dowiedzieć się czegoś więcej.