PROMAX - Autoryzowany Instalator Junkers-Bosch

Świadczymy usługi instalacyjne w pełnym zakresie instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych.

Dlaczego my?

  • Wykonujemy usługi instalacyjne mając na uwadze komfort korzystania i trwałość wykonania. Zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby klienta i jego spokój na długie lata.
  • Posiadamy zespół stałych, sprawdzonych pracowników, którzy bezustannie podnosząc swoje kwalifikacje gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług oraz profesjonalny serwis eksploatacyjny.
  • Korzystamy z nowoczesnych narzędzi w celu zminimalizowania uciążliwości prac instalacyjnych w zamieszkałych budynkach.
  • Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych w domach jednorodzinnych i mieszkaniach, jak również usługi dla klientów instytucjonalnych w ramach dużych inwestycji – bloki, szpitale, placówki oświatowe itp.

MISJA

Naszą misją jest zapewnienie klientom najwyższej jakości wykonania naszych usług przy wykorzytaniu nowoczesnych technologii. Instalacje przygotowane przez nas mają oszczędzać pieniądze, ale też i środowisko. Dla nas liczy się efektywność i efektowność.

WIZJA

Świadomie prowadzimy klienta w kwestii doboru źródła ciepła i rodzaju instalacji w zależności od jego potrzeb i możliwości.

WIZJA

Świadomie prowadzimy klienta w kwestii doboru źródła ciepła i rodzaju instalacji w zależności od jego potrzeb i możliwości.

CELE

  • Dzięki właściwemu wyborowi rodzaju ogrzewania klient może zaoszczędzić nawet do 20% wydatków na rachunkach.
  • Tanie materiały to pozorna oszczędność- doradzamy klientom, z jakich materiałów najlepiej skorzystać, aby nie przepłacać, ale też by wykonane instalacje wytrzymały długie lata.
  • Korzystając z naszych usług klient może być pewny, że nie zostawimy go w potrzebie. W razie konieczności może liczyć na szybki i sprawny serwis.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Zadbamy o ciepło, higienę i zasilanie Twojego budynku.

Napisz, aby dowiedzieć się, jak to zrealizujemy.