Projekty wnętrz, które ułatwiają i przyspieszają zamieszkanie w Twoim nowym domu.

Pomogę Ci zarówno zaaranżować i zaprojektować wnętrza domów, mieszkań i nowoczesnych apartamentów. Sprawię, że bez stresu przejdziesz przygotowania do remontu.

Dlaczego Paulina Wilczyńska projektowanie wnętrz?

Doświadczenie

Od ponad 10 lat pomagam moim klientom pięknie mieszkać. Pięknie oznacza przede wszystkim funkcjonalnie. 

Zajmuję się zarówno projektowaniem aranżacji mieszkań w stanach deweloperskich, jak i remontami zamieszkałych już pomieszczeń. Pomagam spiąć stylistycznie przestrzeń, tak aby była spokojna, zrównoważona i dawała poczucie ukojenia zmysłów. Ponieważ każdą przestrzeń można zaaranżować na wiele sposobów, pomogę Ci wybrać najlepszą, funkcjonalną opcję. 

Inne spojrzenie

W dzisiejszych czasach  mnogość materiałów, dodatków oraz mebli jest nieograniczona.  Ułatwiam odnalezienie tych, które trafią w Twój gust oraz budżet. Dokładam wszelkich starań aby projekt i jego rozwiązania funkcjonalne zawsze szły w parze z estetyką oraz możliwością wykonania.

Indywidualne podejście

Dodaję nutę luksusu do codziennego życia dzięki przestrzeni skrojonej na miarę, specjalnie dla Ciebie. Bardzo ważne jest dla mnie stworzenie dla Ciebie  przestrzeni, dostosowanej do rytmu i stylu życia domowników.  Rozwiązania techniczne i aranżacyjne zawarte na wizualizacjach są wykonalne i w pełni możliwe do realizacji.

Dostosuję się do Ciebie.

Nie musisz przeglądać setek stron internetowych z meblami i materiałami. Ja zrobię to za Ciebie. Jeśli nie masz czasu, możemy przejść przez proces projektowy i etapy projektu online, rozmawiać przez e-mail, telefon. Dojeżdżam do moich klientów i spotykam się z nimi na budowie oraz w sklepach.

MISJA

Pragnę ułatwić moim klientom zamieszkanie w nowym, funkcjonalnym i pięknym domu. Wiem z jak ogromną ilością decyzji wiąże się wykańczanie wnętrz i ile pochłania energii. Dlatego dokładam wszelkich starań aby odciążyć mojego klienta na wielu etapach realizacji tak dużego przedsięwzięcia jakim jest remont, budowa, wykończenie wnętrz domu lub mieszkania.

WIZJA

Jako architekt mam inne spojrzenie na aranżowaną przestrzeń. Obejmuję plan całościowo, od ogółu do szczegółu. Łączę i dzielę przestrzenie tak, aby uzyskać optymalne oraz funkcjonalne rozwiązanie. Często widzę to, czego inni ludzie nie dostrzegają. Zauważam potencjał, tam gdzie pozornie go nie ma, a myślenie out of the box nie jest mi obce.

WIZJA

Jako architekt mam inne spojrzenie na aranżowaną przestrzeń. Obejmuję plan całościowo, od ogółu do szczegółu. Łączę i dzielę przestrzenie tak, aby uzyskać optymalne oraz funkcjonalne rozwiązanie. Często widzę to, czego inni ludzie nie dostrzegają. Zauważam potencjał, tam gdzie pozornie go nie ma, a myślenie out of the box nie jest mi obce.

CELE

  • Pomoc inwestorom w uzyskaniu pięknej i funkcjonalnej przestrzeni w określonym budżecie oraz ułatwienie i przyspieszenie zamieszkania w nowym domu.
  • Zaoszczędzenie czasu i pieniędzy - dzięki doświadczeniu i znajomości rynku architekt wnętrz zaproponuje Ci najlepsze rozwiązania w oparciu o Twój budżet. W rezultacie możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, unikając błędów , zmarnowanych i nietrafionych zakupów wnętrzarskich.
  • Funkcjonalność - przede wszystkim na pierwszym miejscu stawiam funkcjonalność oraz świetnie wykorzystaną przestrzeń, dostosowaną do indywidualnych potrzeb mieszkańców
  • Efekt WOW- Dopilnuję aby Klient przy realizacji tak dużego przedsięwzięcie jak wykończenie wnętrz domu czy remont, miał pewność, że wszystkie elementy będą do siebie pasowały, że będą świetnie wyglądać oraz, że osiągnie zamierzony efekt. Dodaję nutę luksusu do codziennego życia dzięki przestrzeni skrojonej na miarę. Bardzo ważne jest dla mnie stworzenie dla Ciebie przestrzeni, dostosowanej do rytmu i stylu życia domowników.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

www.paulinawilczynska.pl
Zapraszam do świata pięknych i funkcjonalnych wnętrz.
Skontaktuj się aby uzyskać ofertę na projekt wnętrz i zarezerwować termin.
Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego w celu omówienia Twojego projektu.

Zapraszam do współpracy
Paulina Wilczyńska projektowanie wnętrz